Odbierz Darmowy Kurs

Odbierz Swój Darmowy Kurs Fotografii

DKF

Z kursu nauczysz się między innymi:

1. Od czego zacząć naukę fotografowania swoim aparatem?

2. Jak fotografować w różnych trybach fotograficznych?

3. Poznasz jedno proste ćwiczenie, które pomoże Ci lepiej kadrować Twoje zdjęcia.

Wpisz poniżej swoje Imię oraz adres e-mail żeby pobrać kurs:


10 przemyśleń nt. „Odbierz Darmowy Kurs

  1. dzień dobry,mogłabym prosić o wysłanie takiego kursu ?

    chciałabym nauczyć się jak robic zdjęcia.

    pozdrawiam

     

  2. Agnieszko, bardzo dziękuję Ci za ten kurs (i nie tylko), bo wiele się od Ciebie nauczyłem. Pozwoliło mi to pełniej wykorzystywać możliwości mojego aparatu oraz więcej wykrzesać ze swoich zdjęć. Poza tym bardzo cenię sobie miły kontakt z Tobą, bo jesteś prawdziwą profesjonalistą, która do tego wszystkiego chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi. Widzę, że pałasz taką samą miłością do fotografii, jak ja do malarstwa i rysunku… -I tak trzymaj! Pozdrawiam Cię serdecznie :-).

  3. Bardzo miło, że dzieli się Pani swoją wiedzą i cennymi wskazówkami z nami amatorami 🙂 Darmowy kurs fotografii przeczytałam od ręki, bardzo mi pomógł – jako amatorce w tej dziedzinie wyjaśnił móstwo rzeczy 🙂 Dziękuję

  4. Niestety bardzo się rozczarowałam kiedy dotarłam do 50tej strony i okazało się ze to już koniec:) Pochłonęłam ten poradnik w mig, Jako raczkująca fotoamatorka przeczytałam juz kilka poradników ale ten był najbardziej praktyczny szczególnie iż wskazówki podparte są fotografiami. Gorąco polecam & dziekuję Pani Agnieszce za poświęcony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *